Brigada de Asalt - O Romanie Nationalista

Post Reply
admin
Site Admin
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by admin » Mon Jul 09, 2018 10:15 pm

Brigada De Asalt - O Romanie Nationalista.jpg

01) Brigada de Asalt/Intro
02) Tara Noastra
03) O Romanie Nationalista
04) Tricolorul Romanesc
05) Capitanul

01) Brigada de Asalt/Intro

Pentru toti cei ce s-au saturat: BRIGADA DE ASALT! Pentru cei ce lupta neincetat: BRIGADA DE ASALT! Pentru cei ce nu vor comunism: BRIGADA DE ASALT! Pentru cei ce nu vor globalism: BRIGADA DE ASALT!

O sa cantam, Sa ne revoltam, Caci noi suntem BRIGADA DE ASALT!

Pentru toti cei care nu se tem: BRIGADA DE ASALT! Sa spuna ca Romani suntem: BRIGADA DE ASALT! Pentru cei ce mai au ceva de spus: BRIGADA DE ASALT! Pentru cei ce nu pot fi supusi: BRIGADA DE ASALT!

O sa cantam, Sa ne revoltam, Caci noi suntem BRIGADA DE ASALT!

02) Tara Noastra

Am invatat la scoala despre domnitori Despre curajul si mandria lor Ei au luptat cu hoardele de invadatori Ca noi s-avem o Tara si-un Popor!

Romania-i Tara noastra Nu-i o marfa-n mana voastra Iar mandatul nu va face proprietari! Nu mai vrem sa hotarasca Pentru noi niste talhari C-am ajuns in tara noastra minoritari!

Azi am uitat de miile de luptatori Ce pentru Tara s-au sacrificat Si ne-am lasat pe mana unor tradatori Ce ne-au vandut si ne-au amanetat.

Romania-i Tara noastra Nu-i o marfa-n mana voastra Iar mandatul nu va face proprietari! Nu mai vrem sa hotarasca Pentru noi niste talhari C-am ajuns in tara noastra minoritari!

Ne-am saturat de mincinosi si impostori Si de promisiuni ne-am saturat Ne-am ridicat cu totii impotriva lor Destinul nostru astazi s-a schimbat.

03) O Romanie Nationalista

Traiul e din ce in ce mai greu Si oamenii-s din ce in ce mai rai Se bat si se injura pentru un leu, Pentru-o mie se omoara intre ei. Nimeni nu mai are astazi nici un Dumnezeu Nimeni nu mai pare astazi sa mai creada in ceva Asta este realitatea Nu ne-ajuta cu nimic sa ne ascundem de ea.

O ROMANIE NATIONALISTA! Asta este telul pentru care militam O ROMANIE NATIONALISTA! Tara si Poporul daca vrem sa le salvam.

Tineretul nu mai are identitate Otravit cu porcarii la televizor Sex, violenta si vulgaritate Manelistii si incultii sunt idolii lor. Nimeni nu mai are astazi nici un Dumnezeu Nimeni nu mai pare astazi sa mai creada in ceva Asta este realitatea Nu ne-ajuta cu nimic sa ne ascundem de ea.

O ROMANIE NATIONALISTA! Asta este telul pentru care militam O ROMANIE NATIONALISTA! Tara si Poporul daca vrem sa le salvam.

Politica-i un circ dezgustator Partidele se bat pentru ciolan Rechinii isi dau mana pe coridor Si fac aliante sa mai fure patru ani. Nimeni nu mai are astazi nici un Dumnezeu Nimeni nu mai pare astazi sa mai creada in ceva
Asta este realitatea Nu ne-ajuta cu nimic sa ne ascundem de ea.

04) Tricolorul Romanesc

A fost ca niciodata o tara ca-n povesti Frumoasa si bogata cum alta nu gasesti Dar oamenii de-acolo somau si sufereau Caci toata bogatia mafiotii o furau.

O sa vina Uniunea sa distruga Natiunea, Eu mereu am sa iubesc Tricolorul Romanesc! Natiunea e strabuna, Uniunea-i o minciuna Eu mereu am sa iubesc Tricolorul Romanesc!

Si-atunci toti bancherii cei lacomi au venit Solutii pentru criza cu drag le-au oferit: “Va luam noi bogatia, de hoti va aparam Si voua niste resturi daca raman va dam”.

O sa vina Uniunea sa distruga Natiunea, Eu mereu am sa iubesc Tricolorul Romanesc! Natiunea e strabuna, Uniunea-i o minciuna Eu mereu am sa iubesc Tricolorul Romanesc!

Sa stie toata lumea: Romani vom fi mereu Si Tara vom iubi-o la bine si la greu! O alta tiranie nu vom mai indura Si pentru libertate mereu noi vom canta!

05) Capitanul

Dragi camarazi, Dupa 15 ani de lupte, de prigoniri si de jertfe, Tineretul Romaniei trebuie sa stie Ca ceasul biruintei legionare nu mai este departe. Toate incercarile de vrasmasie vor fi strivite; Toate planurile de ademenire; Toate incercarile de cumparare a sufletelor; Toate incercarile de dezbinare; Si toate tradarile vor cadea la pamant!

Cand Brazii au cazut, toata padurea a tacut Cand Brazii au cazut si toti luceferii-au apus Cand Brazii au cazut, un vis frumos s-a naruit Cand Brazii au cazut si totul s-a sfarsit Cand Brazii au cazut...

Priviti-i drept in ochi pe toti tiranii vostri; Indurati cu resemnare orice lovitura; Suportati orice chin. Caci jertfa noastra, a tuturor va fi temelia de fier, De trupuri frante si de suflete chinuite a biruintei. Acei ce vor cadea dintre noi, Vor avea nume si morminte de eroi; Iar cei ce ne vor ucide vor purta nume de tradatori Si vor fi blestemati din neam in neam!

Cand Brazii au cazut, toata padurea a tacut Cand Brazii au cazut si toti luceferii-au apus Cand Brazii au cazut, un vis frumos s-a naruit Cand Brazii au cazut si totul s-a sfarsit Cand Brazii au cazut...

Din adancuri se inalta biruitor legionarul Cu sufletul sau de stanca!
Cei ce cred ca-l pot invinge, Ca si cei ce cred ca-l pot cumpara, Se vor convinge in curand, Dar prea tarziu, Ca s-au inselat!

Post Reply